O naszym przedszkolu

Bawiące się dziecko

Niepubliczne Przedszkole "Bajlandia" w Bolesławowie działa od 2007 roku. Misją przedszkola jest zapewnienie dzieciom edukacji przedszkolnej stymulującej ich wszechstronny rozwój oraz dobrze przygotowującej do rozpoczęcia nauki w szkole.

Jesteśmy bezpieczną placówką z kadrą wspaniałych, doświadczonych pedagogów oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego trafiającego do nas każdego dziecka. Realizujemy wszystkie cele edukacji przedszkolnej zawarte w podstawie programowej dla przedszkoli. Dbamy o to, by każdy z przedszkolaków czuł się u nas jak w domu.

W naszej codziennej pracy z przedszkolakami pamiętamy, że przedszkole nie tylko uczy, ale też wychowuje i przygotowuje do dalszego życia poprzez rozbudzanie ciekawości już od najmłodszych lat, rozwijanie kompetencji społecznych czy uwrażliwienie na sztukę i piękno przyrody.

Najlepsze efekty w stymulowaniu wszechstronnego rozwoju dzieci przynosi zawsze nauka poprzez zabawę. Uzupełnieniem nauki i zabawy w przedszkolu są organizowane przez nas wycieczki, akcje edukacyjne, wyjścia do teatru, bale czy spotkania z przedstawicielami różnych zawodów.

docKRS.pdf